Školní kolo Pythagoriády

Ve čtvrtek 5. dubna 2018 proběhlo školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, která je určena pro žáky 5.-8. třídy. Úspěšným řešitelem této soutěže se stává každý, kdo během..

Návštěva dětí z mateřské školy

V úterý 27. 3. k nám přišli do první třídy na návštěvu předškoláci z mateřské školy Vnorovy. Prvňáčci si pro své kamarády připravili písničku, pak si všichni společně procvičili..

Seznam uchazečů o přijetí ke vzdělávání

V dokumentech ke stažení v sekci O škole naleznete seznam uchazečů, jejichž zákonní zástupci podali žádost o přijetí ke vzdělávání od školního roku 2018/2019 k základnímu vzdělávání..

Vycházka do jarní přírody

Ve středu 28. 3. 2018 jsme se vydali na vycházku. Děti z 1. oddělení školní družiny pozorovaly probouzející se rostliny, ptáky, stromy, keře a různá zvířata. Zastavili jsme se také na..

Divadelní představení Bylo nás pět

V rámci výuky českého jazyka se v pátek 23. 3. 2018 vydali žáci 6. A, 6. B a 7. třídy do Brna. Navštívili  divadlo Radost, kde měli možnost zhlédnout představení Bylo nás pět..

« Novější články 1 2 3 Starší články »