Školní výlet první, druhé a třetí třídy do Zoo Zlín a zámku Lešná

Jednou z nejkrásnějších zoologických zahrad České republiky je zoologická zahrada ve Zlíně v Lešné. Tuto zoo si zvolili žáci první, druhé a třetí třídy cílem svého školního výletu..

Školní výlet do Ostravy

Ve čtvrtek 7.  6. 2018 se žáci 8. třídy vydali na školní výlet do Ostravy v doprovodu paní učitelky Kuryviálové a svojí třídní, paní učitelky Pavkové. Cesta vlakem utekla rychle..

Školní výlet – Baťovo muzeum Zlín – Luhačovice

V úterý 5. 6. 2018 se žáci 5. a 4. A třídy spolu se svými třídními učiteli a paní asistentkou vydali po stopách Tomáše Bati. Navštívili Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, které..

Organizace vyučování na příští týden

Vážení rodiče, oznamujeme, že od 25. 6. do 28. 6. 2018 bude vyučování zkráceno do 11:40 hodin, v pátek 29. 6. 2018 se bude 1. vyučovací hodinu vydávat vysvědčení, poté žáci odcházejí..

Rodilé mluvčí v naší škole

Pravidelně každý měsíc po celý školní rok do naší školy dochází rodilé mluvčí Hannah a Charlotte. Dle zadaných témat vyučujícími anglického jazyka se žáky procvičují komunikativní..

« Novější články 1 2 3 4 5 Starší články »