14. ročník Příběhů bezpráví

V listopadu probíhají už každoročně ve školách celé České republiky projekce filmů o československých dějinách a debaty s pamětníky. Letošním tématem Měsíce filmu na školách..

Schůzka se zástupci středních škol

Ve čtvrtek 22. listopadu se v naší škole uskutečnila schůzka se zástupci středních škol pro rodiče a žáky deváté třídy. V úvodu schůzky zástupci středních škol informovali rodiče a..

Workshop Jak se dělá film

Ve dnech 23. 10. 2018 a 6. 11. 2018 se uskutečnila pro žáky 8. a 9. ročníku zajímavá akce s názvem Jak se dělá film. Tento workshop připravil pro naše žáky pan Michal Michálek, absolvent..

Oznámení o zkrácení vyučování

Vážení rodiče, oznamuji Vám, že z organizačních důvodů dochází ke  zkrácenému vyučování v následujících prosincových dnech: V úterý 4. 12. bude probíhat vyučování pouze..

Workshopy v SŠ Strážnice

V pátek 16. 11. se žáci 9. třídy zúčastnili v rámci volby povolání workshopů ve Střední škole ve Strážnici. Nejdříve byli rozděleni do skupin na jednotlivá stanoviště a workshopy..

« Novější články 1 2 3 4 Starší články »