Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Třídy

Všechny třídy

Počty žáků ve třídách ve školním roce 2020/2021 Třída        Počet chlapců Počet děvčat Celkem Třídní učitel 1. A 7 9 16 Mgr. Plaširybová Michaela 1. B 7 9 16 Mgr. Tobolová Markéta 2. tř..
zobrazit více informací

1. A TŘÍDA

1. A třída  Čajková ApolenaKočišová ElenaKománková EliškaKonečný KryštofKonečný VojtěchKožár RostislavKurdík MichaelMacháčková Stela Motyčková ElenaOkénková ElenaSeďová EliškaSlavík JakubStudénková..
zobrazit více informací

1. B TŘÍDA

1. B třída  Blaha FilipFojtíková EliškaGrofiková Sofie AnnaJanulík FlorianKratochvílová RozárieKřížanová SimonaKučerová ViktorieMiroš Adam Mokrošová TeodoraPeluchová EmmaStuchlíková SilvieŠmach..
zobrazit více informací

2. TŘÍDA

2. třída  Čajková Antonie Fojtík VojtěchGajošová KarolínaChmelař MikulášChmelařová MarianaChudík LukášJagoš PetrJoch TobiášJurásek JakubKazík LukášKnotková MarkétaKobzinek TomášKoryčanský..
zobrazit více informací

3. TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 3. třída Baják JanBajáková AnnaDoležal AdamFiurášková KarolínaGrofik JonášJestřabíková SáraJuránek AdamJurásková DominikaMokroš..
zobrazit více informací

4. A TŘÍDA

(po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 4. A třída Hála PatrikHnátek OndřejIvan DenisKazíková AdélaKočišová TerezieKonečný AdamKuchaříková NatálieKuryviál PatrikOndrovčík..
zobrazit více informací

4. B TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 4. B třída Blahová BeátaFiuášková AdélaGazárková LauraChudík MartinJanulík KristianKnotek PetrKřenková MichaelaKřižanová NicolMacháček..
zobrazit více informací

5. TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 5. třída Durníková AdélaFicnar TobiasFojtík MatyášGuarino AnastasiaHána TomášHříbek JosefChudík ŠimonKobzinek JonášKočišová..
zobrazit více informací

6. TŘÍDA

    (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 6. třída Bezděková JolanaBobčík MatoušGazárková SophieChabiča VojtěchChrástek PetrChudík MartinIvan DominikIvan MariánKočišová..
zobrazit více informací

7. TŘÍDA

      (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 7. třída Bobčík Filip JiříBobčík SimonČížek DavidDulová KristýnaGubani SamuelHA-MY-VUHerodes MatějHoch VáclavChabiča FrantišekIvanová..
zobrazit více informací

8. A TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 8. A třída Balažovič LiborGazárková ZuzanaGregor JakubJagoš FilipJestřabík ZbyněkKomínek ŠtěpánKučera AdamKuryviálová SilvieMalinková..
zobrazit více informací

8. B TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 8. B třída Čambala MartinHánová TerezaChudík VítChumlen DominikKnotková TerezaKočiš OndřejKomínek RichardKučera DavidLaš Dominik Mejzlíková..
zobrazit více informací

9. TŘÍDA

  (po kliknutí na fotku otevřete okno se zvětšeným obrázkem) 9. třída Balažovičová NatálieBrhel ViktorBřečková SimonaHerodes DavidHnátek AdamHudečková LeonaChrástek PatrikKuchařík VítMacháčková..
zobrazit více informací