Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Život online – programy primární prevence pro 4. ročník

Život online – programy primární prevence pro 4. ročník

Zásady bezpečného internetu a zodpovědné chování na sociálních sítích byly cílem programu primární prevence určeného žákům 4. tříd naší školy. Zástupci občanského sdružení Krok z Kyjova připravili našim žákům ve čtvrtek 20. ledna aktivity zaměřené na efektivní využití informačních a komunikačních technologií. Součástí preventivních programů byly i metodické hry, které umožnily žákům otevřít i prostor pro diskuzi. Žáci ocenili zejména užitečné informace, které se týkají ochrany uživatelů sociálních sítí a také postupy, jak předejít problémům, které mohou vzniknout prostřednictvím internetové komunikace.  Program Život online podpořil u našich žáků informovanost v této oblasti a významně přispěl k plnění Preventivnímu programu školy v letošním školním roce.

Mgr. Jarmila Tomanová
školní metodik prevence