Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Výstava ovoce, zeleniny a květin

Výstava ovoce, zeleniny a květin

Již tradičně se v září konala Výstava ovoce, zeleniny a květin, nejinak tomu bylo i letos. V pondělí 12. 9. žáky naší školy přivítala záplava barev a vůní v obřadní síni OÚ Vnorovy.  Mimo obvyklých druhů plodin nacházejících se na našich zahradách, mezi něž patří jablka, hrušky, švestky, jsme zde objevili i méně obvyklé batáty a fíky. Velmi poučná byla přehlídka hub. V neposlední řadě žáky zaujaly včelařské potřeby i s jejich včelími obyvatelkami. Bezesporu největší úspěch měla ochutnávka různých odrůd révy vinné. Děkujeme ČZS Vnorovy za uspořádání výstavy a našim spolužákům za krásné výtvarné zpracování námětu ovoce a zelenina.

Mgr. Jitka Křenková