Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Výstava ke 100. výročí Jana Skácela

Výstava ke 100. výročí Jana Skácela

Při příležitosti 100.  výročí narození Jana Skácela uspořádala obec Vnorovy také výstavu  věnovanou našemu slavnému rodákovi. Oslovila i nás, učitele a žáky místní základní školy, abychom se k akci připojili a doprovodili výstavu ilustracemi ke Skácelovým básním. Ve všech třídách jsme tuto výzvu přijali a poté jsme společně z každé třídy vybrali tři nejzdařilejší ilustrace, které byly vystaveny. Jako poděkování za dobrou práci byla autorům těchto ilustrací předána knižní odměna.  Žáci prvního stupně dostali sbírku dětských básní Proč ten ptáček z větve nespadne, starší žáci sbírku Smuténka. Výtvarné práce oceněných žáků, a nejen je, si můžete prohlédnout na úvodní straně webových stránek školy.  

Mgr. Martina Mičolová