Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Výstava Andělé v naší škole

Výstava Andělé v naší škole

Během podzimním měsíců roku 2021 žáci základní školy připravovali nejrůznější výtvory na místní výstavu andělů, která se kvůli epidemiologickým opatřením bohužel nemohla uskutečnit.  Do andělského tvoření se zapojily téměř všechny třídy i obě oddělení školní družiny, a proto jsme ze zprávy o zrušení výstavy byli velmi zklamaní. Rozhodli jsme se tedy uspořádat výstavu přímo v prostorách školy.

Všechny chodby jsou nyní zaplněny stovkami andělských křídel. Bílá a zlatá barva rozzářila prostory chodeb, které obyčejně v tomto „předzimním“ období působí tak ponuře.  Rozsvícený stromeček, o nějž se jako každoročně postaral pan školník, dotvořil dokonalou vánoční atmosféru.

A tak, abyste nebyli o tuto krásu ochuzeni a taky se trochu vánočně naladili, zveme Vás k virtuální prohlídce výstavy andělů, kterou najdete na webu základní školy Vnorovy.

Zapsala Martina Mičolová