Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Výlet 2. třídy a 4. A – ZOO Hodonín

Výlet 2. třídy a 4. A – ZOO Hodonín

V pátek 17. 6. se vypravili žáci 2. a 4. A  třídy vlakem do Zoo Hodonín. Bylo příznivé počasí, které napovídalo na vydařenou akci. Díky tomu jsme se těšili, že uvidíme všechna zvířata ve výbězích. Před začátkem prohlídky s průvodkyní měli žáci možnost nakoupit si suvenýry a využít hřiště. Při prohlídce jsme viděli krmení opic, které si pochutnávaly na snídani, dále narozená mláďata alpak, velbloudů, šimpanzů, klokanů a výrů. Paní průvodkyně nás seznámila s různými druhy plazů, obojživelníků, ptáků a savců. O každém z nich měla připravené poutavé povídaní, po kterém se žáci doptávali na různé dotazy. Měli jsme možnost nakrmit kozy, ovce a alpaky, což byl pro nás obrovský zážitek. Po ukončení prohlídky si žáci koupili občerstvení v bufetu, vydali jsme se na vlakové nádraží a celou cestu si vyprávěli zážitky ze zoo. Mrzí nás, že jsme nenavštívili pavilon akvárií, který je z důvodu poničení tornádem uzavřený. I přesto jsme si výlet všichni moc užili a dozvěděli jsme se nové zajímavé informace o zvířatech.

Sedlářová, Šimková