Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Virtuální prohlídka jaderné elektrárny Dukovany

Virtuální prohlídka jaderné elektrárny Dukovany

I přesto, že vzhledem k opatření jsou exkurze zakázány, přece jsme mohli navštívit jadernou elektrárnu Dukovany, a to virtuálně. Žáci 9. třídy tak 31.1.2022 v rámci hodiny fyziky měli možnost nahlédnout do jaderné elektrárny a získat tak zábavným způsobem spoustu nových vědomostí a také zajímavostí o výrobě elektřiny. 

Komunikace probíhala prostřednictvím platformy Teams, kdy žáci odpovídali na otázky. Také mohli klást otázky, na které jim moderátoři velmi ochotně odpovídali. Na konci prohlídky se podařilo správně odpovědět Marii Radouchové. Za svou odpověď získala sportovní vak s překvapením. 

Věřím, že jsme si virtuální prohlídku společně užili a získali tak spoustu nových informací o výrobě elektřiny v Dukovanech.

Zapsala Mgr. Veronika Janoušková