Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Veletrh vzdělávání a Muzeum T. G. M. v Hodoníně

Veletrh vzdělávání a Muzeum T. G. M. v Hodoníně

Ve čtvrtek 21. října navštívili naši žáci 9. třídy již XXV. Veletrh vzdělávání v Hodoníně. Součástí exkurze byla i prohlídka muzea T. G. M. v Hodoníně. Poutavý výklad paní průvodkyně obohatil našim žákům učivo z dějepisu. V Kulturním domě Dolní Valy v Hodoníně se nám poté představily střední školy z našeho regionu. Žáci se dozvěděli důležité informace týkající se přijímacího řízení na SŠ ve školním roce 2021/22. Program doprovázela vystoupení, která si pro žáky základních škol připravily střední školy z jiných okresů. Akce se vydařila a přispěla našim žákům ke snazšímu rozhodování v oblasti jejich budoucí profesní orientace.

Mgr. Jarmila Tomanová