Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. The little house in the forest

The little house in the forest

Žáci 3. ročníku začali s výukou anglického jazyka v září tohoto školního roku.  Postupně si osvojili výslovnost, novou slovní zásobou i gramatická pravidla. V průběhu školního roku se v těchto dovednostech stále zlepšovali. Povedeným zakončením hodin angličtiny v letošním školním roce se stalo divadelní vystoupení. Třeťáci si jej přichystali pro své spolužáky ze 2. ročníku. Představení bylo na motivy známé pohádky – Boudo, budko, kdo v tobě přebývá. Vystoupení proběhlo, jak jinak než v angličtině. Součástí přípravy byla výroba zvířecích masek. Poté následovala práce s anglickým textem. Závěr vystoupení třeťáci věnovali procvičení paměti druháků. Ti se ukázali velmi pozorným obecenstvem a úspěšně anglicky pojmenovali všechna zvířátka obývající chaloupku.  Všem žákům 3. ročníku patří velká pochvala nejen za herecké výkony, ale i za zvládnutí textu v cizím jazyce.

Mgr. Jitka Křenková