Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Školní olympijské hry

Školní olympijské hry

V pátek 24. září 2021 na hřišti Agro Vnorovy proběhly Školní olympijské hry.

Žáci všech tříd si nejprve zvolili název svých týmů a v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činnostech vyrobili vlastní originální vlajku a trička.

Soutěžilo se v hodu míčkem nebo granátem (podle věku), běhu na 60 m, skoku dalekém, skoku z místa, hodu na cíl a ve vytrvalostním běhu (100 -550 m). Ze všech tříd startovali v každé disciplíně dva až tři chlapci a stejně tak i děvčata.

Samotný průběh olympijského dne byl započat před sportovní halou, kde se žáci seřadili a se svými vlajkami odešli do areálu SK Agro Vnorovy, kde proběhlo slavnostní zahájení her a samotná sportovní klání. Závěrečnou disciplínou pro všechny kategorie byl vytrvalostní běh, který uzavřel sportovní program.

Při slavnostním ukončení byly předány diplomy a medaile nejlepším sportovcům. Zhodnocením celého sportovního dopoledne paní ředitelkou PhDr. Hanou Tyllichovou a odnesením olympijské vlajky byla školní olympiáda ukončena.

Zapsal M. Fojtík