Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Školní kolo Olympiády v zeměpise

Školní kolo Olympiády v zeměpise

Ve čtvrtek 4. listopadu se uskutečnilo v naší škole školní kolo Zeměpisné olympiády. Celkem se školního kola zúčastnilo 26 žáků. V kategorii A, určené žákům 6. třídy, získala 3. místo Tereza Šmídová, 2. místo obsadil Vojtěch Chabiča a 1. místo získal Martin Stojaspal. Žáci 7. třídy soutěžili v kategorii B. Ina Tomečková získala 3. místo, 2. místo patří Martinu Peluchovi, 1. místo obsadil David Cížek.  V kategorii C soutěžili žáci 8. a 9. třídy. Veronika Procházková z 8.B získala 3. místo, 2. místo obsadil David Kučera také z 8.B a 1. místo získává Libor Balažovič z 8.A. Všem žákům, kteří se zeměpisné olympiády zúčastnili, děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme.

Mgr. Jarmila Tomanová