Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce

Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce

V pondělí 15. listopadu a ve čtvrtek 18. listopadu proběhlo na naší škole školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Žáci druhého stupně měřili své síly v konverzačních dovednostech ve dvou kategoriích – v kategorii I. A se střetli žáci šesté a sedmé třídy, v kategorii II. A soupeřili osmáci a deváťáci.

V mladší kategorii obsadili hlavní příčky žáci 7. třídy – 3. místo získala Lucie Zacharová, 2. místo si svým výkonem zajistila Eliška Malůšová a zvítězil David Čížek. Ve starší kategorii obsadila 3. místo Veronika Procházková z 8. B třídy, 2. místo vybojovala Marika Tomečková z 9. třídy a vítězkou této kategorie se stala Tereza Nedvědová z 8. B třídy.

Všichni žáci byli velmi dobře připraveni a za to jim náleží velká pochvala. V případě příznivé epidemiologické situace budou vítězové obou kategorií naši školu reprezentovat v okresním kole, které proběhne v průběhu března. Přejeme jim hodně zdaru při přípravě a štěstí při samotné soutěži.

Zapsala: Mgr. Eliška Slavíková