Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Seznamovák – program primární prevence

Seznamovák – program primární prevence

Podpora zdravých vztahů v třídním kolektivu, vzájemná komunikace a klima třídy byly cílem programu primární prevence určeného žákům 6. třídy naší školy. Zástupci občanského sdružení Krok z Kyjova našim žákům připravili ve středu 20. října aktivity na podporu zdravých sociálních vztahů a rozvoj individuálních dovedností žáků. Žáci tvořili vlastní profil, zahráli si i na reportéry a zjišťovali informace o spolužácích ve třídě. Součástí preventivního programu byly i metodické hry, které umožnily žákům otevřít i prostor pro diskuzi. Program primární prevence Preventivní program Seznamovák podpořil u našich žáků komunikativní a individuální dovednosti a významně přispěly k plnění Preventivnímu programu školy v letošním školním roce.

Mgr. Jarmila Tomanová
školní metodik prevence