Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Sbírka pro nadaci Na kole dětem

Sbírka pro nadaci Na kole dětem

Již poněkolikáté proběhla od 1. 12. 2021 do 10. 12. 2021 v naší škole peněžní sbírka pro nadaci pana J. Zimovčáka NA KOLE DĚTEM na podporu onkologicky nemocných dětí. O tom, který projekt bude naše škola dlouhodobě podporovat, rozhodli žáci již v předminulém roce na setkání právě s J. Zimovčákem. Letos výsledek sbírky překonal všechny minulé ročníky a žáci, rodiče i zaměstnanci přispěli rekordní částkou 17 000,- Kč. Tato částka byla odeslána na účet veřejné sbírky nadace.

Velké poděkování patří všem, kteří se do letošní sbírky zapojili a naplnili tak motto nadace „My, kteří máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kteří ho mají méně.“

PhDr. Hana Tyllichová, ředitelka školy