Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Prezentace absolventských prací

Prezentace absolventských prací

Dne 24. 5. 2022 žáci deváté třídy prezentovali své absolventské práce. Vybrali si témata z nejrůznějších oborů, která je zajímají nebo se o daném tématu chtějí dozvědět více. Snažili se o zjišťování nejen základních informací, ale také zajímavostí. Někteří z žáků splnili i praktickou část jako chemické pokusy s octem, psí agility  nebo třeba dotazníkové šetření na veřejnosti. Všichni žáci splnili část písemnou i prezentaci a byli hodnoceni známkou od svého konzultanta. Obhajoby absolventských prací příjemně ukončily spolupráci žáků a učitelů. Každý z posluchačů si díky pestrosti témat přišel na své.

Zapsala Mgr. Veronika Janoušková