Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Podzimní tvoření ve 2. oddělení ŠD

Podzimní tvoření ve 2. oddělení ŠD

Tvoření, vyrábění a malování je nedílnou součástí trávení volného času v družině. Je vždy založeno na dobrovolnosti. Děti malovaly křídou na velkou plochu hřiště zážitky z prázdnin. Krásná obrázky, které nám ukázaly návštěvy aquaparku, zoo a stanování na Moravě,  namalovali: Dominika Jurásková, Kryštof Motyčka ,Michal Poustka, Karolína Gajošová a Alžběta Tomečková. Tyto děti potom malovaly i na svá trička.

Dále jsme se zúčastnili soutěže Pokos a ocenění získal náš prostorový objekt Tank na cvičišti, který vytvořila skupina dětí, a za vlastní obrázek na folii ještě Lukáš Chudík, Kryštof Motyčka a Eliška Soukupová.

V rámci podzimních vycházek sbíráme přírodniny, které jsme použili při vytváření podzimních lampiček a vytváření obrázků hub v jehličí.

Na výstavu zahrádkářů jsme malovali úrodu ovoce v bedničkách.

Naše výtvory zdobí školu a družinu a můžete si je prohlédnout ve fotogalerii družiny.

Dana Nováková, 2. oddělení ŠD