Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Plavba po Baťáku – výlet 1. a 2. oddělení ŠD

Plavba po Baťáku – výlet 1. a 2. oddělení ŠD

Dne 7. 6. 2022 se děti z obou oddělení ŠD vydaly ve slunečném počasí na odloženou plavbu po Baťáku. Letos nás na výlet doprovodily paní asistentka Měsíčková a Katka Hochová z VOŠPgS a SPgŠ Kroměříž, která je u nás v družině na pedagogické praxi. Společně jsme nastoupili na loď Noe u mostu. S dobrou náladou a zpěvem jsme připluli do přístaviště Vnorovy. Zde jsme se rozdělili. 1. oddělení se vydalo na Pohádkovou cestu lesem. Děti z 2. oddělení vyráběly razítkováním šátky, opékaly si špekáčky, nakupovaly dárky a občerstvení. Poté jsme se vyměnili. Děti z 2. oddělení ŠD se vydaly na Pirátskou cestu a 1. oddělení si opékalo. Společně všechny děti dostaly poklad a na zpáteční cestě lodí byli piráti dekorováni vlastnoručně vyrobenými šátky, odměněni vydělanými dolary a pamětní pirátskou kartou. Se zpěvem, unavení a spokojení jsme se vylodili u mostu, některé si vyzvedli rodiče hned, někteří pokračovali, provázeni jemným, letním deštíkem, ke škole a pak domů.

Výlet se nám vydařil, všem se nám moc líbil.

Alena Makovcová, 1. oddělení ŠD, Dana Nováková, 2. oddělení ŠD