Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Oznámení o uzavření silnice

Oznámení o uzavření silnice

Vážení rodiče,

na základě informací od zřizovatele školy Vám oznamuji, že od 13. 6. 2022 bude uzavřena silnice v ulici Lideřovská, od sochy Svatého Jana Nepomuckého po odbočku ke škole do ulice Za Školou. Termín uzavírky z důvodu rekonstrukce vozovky je naplánován do konce července. Upozorňujeme, že vjezd autem ke škole, školní jídelně nebo hale nebude možný. Zastávka autobusu bude odkloněna na zastávku u pizzerie ul. Hlavní. Proto doporučujeme, aby děti přicházely do školy od Hlavní silnice ulicí Za Školou.

Informujte prosím i Vy Vaše děti o nutnosti zvýšené opatrnosti po dobu oprav vozovky.

Děkujeme za spolupráci.

PhDr. Hana Tyllichová, ředitelka školy