Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Olympijský festival Brno

Olympijský festival Brno

Žáci 9. třídy v pátek 18. 2. 2022 měli možnost navštívit Olympijský festival Brno. Hlavní myšlenkou Olympijského festivalu byl návrat dětí ke sportu. Deváťáci se vyzkoušeli běžky a biatlon, skok na lyžích, skeleton, bruslení, rychlobruslení, curling nebo také šachový turnaj či orientační běh. Součástí programu bylo setkání s našimi hokejistkami, které se olympiády v Pekingu zúčastnily. Celý den plný sportu si žáci užili a za své sportování získali medaile a diplomy. Unavení, ale nadšení z krásného dne jsme se vrátili domů. Celá akce byla pro žáky zorganizována jako kompenzace za školní ples, který se kvůli covidové situaci nemohl konat.

Zapsala Mgr. Veronika Janoušková