Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Odpoledne v družině – oslava Dne Země

Odpoledne v družině – oslava Dne Země

V pondělí 25.4.2022 si žáci navštěvující klub Badatelé připravili pro děti 2. oddělení školní družiny program o recyklaci a třídění odpadů. Měli připravené povídání o třídění odpadu v naší škole, dílničky na výrobu květin, motýlů a sov. Pomocí obrázků jsme si vyzkoušeli správně odpad vytřídit, vyrobit si něco hezkého z pet lahve a nechybělo také překvapení v podobě hmyzího hotelu, který si děti sami pro hmyz připraví a umístí na dvůr školní družiny. Zde mohou poté pozorovat různé druhy hmyzu a jejich život.

Odpoledne badatelů a dětí družiny jsme si užili a tak hezky oslavili Den Země, který připadá na datum 22.4.

Zapsala Mgr. Veronika Janoušková