Rodiče

4. /
  5. Nedělní škola

Nedělní škola

……….velmi krásná, připravená akce ……………..
……….báječná škola i  všichni zaměstnanci………..
………krásná výzdoba, spousta aktivit, hezké vystoupení žáků prvních tříd, celkově paráda…………..

To jsou slova, která jsme si přečetli v pamětní knize po skončení akce Nedělní škola, která proběhla 15. května 2022, a setkala se s velkým zájmem veřejnosti. Nechybělo slavnostní zahájení, o které se postarali prvňáčci, ani slavnostní polonéza, kterou v tělocvičně zatančili deváťáci.

Po celé odpoledne měli všichni možnost prohlédnout si prostory školy, v jednotlivých třídách se zapojit do tvořivých aktivit, vyrobit si něco na památku, v jídelně ochutnat pomazánky a podívat se na výsledky projektů, na kterých se svými žáky pedagogové během školního roku pracovali, nebo jen tak zavzpomínat na svoje školní léta.