Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Lyžařský výcvikový kurz žáků 8. A a 8. B třídy

Lyžařský výcvikový kurz žáků 8. A a 8. B třídy

V termínu od 26. února do 4. března 2022 proběhl lyžařský výcvikový kurz v Karlově – Malé Morávce. Lyžařského výcvikového kurzu se zúčastnilo 32 žáků, tři instruktoři a zdravotník.

I přes to, že většina žáků doposud vůbec nelyžovala anebo byli lyžařskými začátečníky, všichni zvládli základní lyžařské dovednosti, tj. základní lyžařský postoj a oblouky v paralelním postavení lyží.

Lyžařské podmínky byly výborné a výcvik probíhal podle plánu každý den. Ubytování bylo na chatě Kazmarka s chutnou a pestrou stravou, která všem žákům velmi chutnala. Jídla byl dostatek a po celý den byl k dispozici teplý čaj. Všichni žáci se z LVK vrátili spokojeni a plni zážitků. Chování na kurzu bylo v souladu se stanovenými pravidly a s vnitřním řádem školy.

Zapsal Mgr. Miloš Fojtík