Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Košík plný rozumu a Pravidla a co já – programy primární prevence pro 2. a 3. ročník

Košík plný rozumu a Pravidla a co já – programy primární prevence pro 2. a 3. ročník

Zástupci občanského sdružení Krok z Kyjova připravili našim žákům ve čtvrtek 13. ledna ve 2. třídě aktivity zaměřené na zdravé stravování, pohyb, hygienu, zdraví a rozvoj individuálních dovedností žáků. Podpora zdravých vztahů ve třídě a pravidla v třídním kolektivu byly cílem programu primární prevence určeného žákům 3. třídy naší školy. Součástí preventivních programů byly i metodické hry, které umožnily žákům otevřít i prostor pro diskuzi. Programy primární prevence Košík plný rozumu a Pravidla a co já, podpořily u našich žáků komunikativní a individuální dovednosti a významně přispěly k plnění Preventivnímu programu školy v letošním školním roce.

Mgr. Jarmila Tomanová
školní metodik prevence