Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. HALLOWEEN projekt ve 2. oddělení ŠD

HALLOWEEN projekt ve 2. oddělení ŠD

DÝŇOTVOŘENÍ

Letos brzy dozrály dýně, tak jsme nečekali na halloweenský týden a začali jsme v ŠD kouzlit s dýněmi už nyní. Vyřezávali jsme, dlabali, malovali, lepili. Naše výtvory zdobí školu zevnitř i zvenku. Zhotovitelem největší dýně, která zdobí místo u školy venku před hlavním vchodem, je Kryštof Motyčka. Dále velké a krásné dýně namalovali: Lukáš Chudík a Eliška Soukupová. Některé děti dekorovaly malé dýně lepením.

Podzim a jeho barvy nás inspirují i k dalšímu tvoření z přírodnin.

Halloween projekt nás provází celým měsícem říjen. Děti se učí hravou formou slovíčka a říkanky v AJ, zpívají a tančí, malují, tematické obrazy, přiřazují, skládají puzzle, hrají hry s touto tématikou na dvoře i v tělocvičně – přenášení dýní, jízda na koštěti aj., pracují v učebně ICT a těší se na Halloween party!

Dana Nováková, 2. odd. ŠD