Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Exkurze sedmáků na výstavu fyziky a do firmy Leros

Exkurze sedmáků na výstavu fyziky a do firmy Leros

V úterý 21.6. jsme se vypravili na výstavu Úžasný svět fyziky na Panském dvoře ve Veselí nad Moravou. Vyzkoušeli jsme si spoustu zajímavých pokusů z různých oblastí fyziky. Během 90 minut strávených v městské galerii jsme se nejen výborně pobavili, ale také jsme se dozvěděli spoustu nových informací.

Ve středu 22.6. jsme se pěšky vydali opačným směrem – do strážnického parku, kde sídlí firma Leros. Tato firma se zabývá zpracováním bylinek na čaje. Podívali jsme se do laboratoře, kde nám paní průvodkyně pověděla spoustu informací o bylinkách, i do výroby, kde se bylinky balí do podoby čajových sáčků.

Obě exkurze byli velmi zajímavé a čas na nich strávený jistě nebyl ztracený.

Prohlédněte si fotky ve fotogalerii.

Pavla Daňková