Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Ekosystém les – učení nás baví

Ekosystém les – učení nás baví

V rámci hodin přírodovědy ve 4.B jsme si vyzkoušeli v předvánočním týdnu procvičit vědomosti z učiva ekosystém les i prakticky. Žáci byli rozděleni do několika skupin a na každou skupinu čekalo 6 stanovišť. Každé stanoviště mělo úkol s obrázky či textem týkající se ekosystému les (pexeso hud, přiřazování zástupců rostlin a živočichů lesa, určování stromů a bylin lesa na přírodninách, text o nemocech lesa nebo klasické otázky a odpovědi k tématu).

Nakonec se celá třída pokusila společně vytvořit lesní patra s jejich zástupci. Hodina se žákům velmi líbila a zároveň si procvičili touto formou učivo o lese.

Zapsala Mgr. Veronika Janoušková