Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Dobrý skutek pro přírodu – soutěž

Dobrý skutek pro přírodu – soutěž

Den Země je celosvětová událost organizovaná 22. dubna zaměřená na propagaci a podporu ochrany životního prostředí . V rámci oslav se naši žáci klubu Badatelů zapojili do soutěže vyhlášené organizací Zoo Hodonín s názvem Dobrý skutek pro přírodu. Jedná se o soutěž určenou pro jednotlivce i dětské kolektivy. Žáci si vybrali z 8. různých témat a v rámci klubu svůj nápad realizovali.

V kategorii jednotlivců získal 1. místě Vojtěch Chabiča, který vytvořil budku pro netopýry.  Na 2. místě se umístili David Čížek a František Chabiča, kteří vyrobili hmyzí hotel. Jako 3. se umístila Aneta Šáchová, která vyrobila z plastové lahve krmítko pro ptáky. Všichni jednotlivci získávají vstupenku do zoo a balíček zoo-odměn. 

Zapsala Mgr. Veronika Janoušková