Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Den mazlíčků v ŠD

Den mazlíčků v ŠD

Tak jako každý rok i letos jsme si v ŠD uspořádali velmi oblíbenou akci Den mazlíčků- Pets day. Děti si přinesly některé drobné mazlíčky v klecích už ráno do ŠD a během dne je chodily o přestávkách navštěvovat. S většími mazlíčky přišli rodinní příslušníci odpoledne na dvůr.

Den předtím jsme navštívili mazlíčky Michala Poustky u nich doma , ovečky se jmenují Pampeliška, Filípek a Benka. Taky jsme viděli slepice.

Letos se nám sešlo málo živých mazlíčků a více mazlíčků na fotografiích.

Každé dítě svého mazlíčka představilo a povyprávělo o něm, jak se o něho stará, jak je zvířátko staré, jaký druh a rasa to je atd.

Kryštof Motyčka představil morčata Proužka a Deníška, Markéta Knotková představila želvu Pepiku. Antonie Čajková představila babiččinu fenku  Jack Rusell teriera- Jesinku a sestra Davida Rybky přivedla černého knírače Bobíka.

Fotografie svých mazlíčků přinesli Eliška Soukupová, Jan Najgebaur, David Šmíd, Karolína Gajošová, Klára Tomečková, Lukáš Kazík, Dominika Jurásková, Lukáš Chudík a David Rybka.

S mazlíčky jsme strávili krásné a poučné odpoledne.

Dana Nováková, 2. oddělení ŠD