Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Den dětí v ŠD

Den dětí v ŠD

Prvního června je svátek dětí. Dopoledne jsme ho oslavili s myslivci a odpoledne na děti v družině čekalo zábavné odpoledne s pohybovými soutěžemi. Začalo písničkami s Kateřinou Hochovou a její kytarou. Katka je v naší družině na pedagogické praxi a připravila dětem program odpoledne. Kromě zpívání jsme nacvičili píseň od pánů Uhlíře a Svěráka“ Stromy“ i s taneční choreografií, a pozvali jsme děti z 1. oddělení k nám na návštěvu, a dali jsme jim tuto písničku a taneček jako „dárek“.

Potom jsme se přesunuli do tělocvičny, kde děti soutěžily v různých aktivitách a získávaly drobné, sladké odměny.

Den dětí se nám vydařil, ale bohužel hodně dětí bylo nemocných a nezúčastnilo se.

Dana Nováková, Kateřina Hochová, děti 2. odd. ŠD