Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Celoroční družinová hra ve 2. oddělení ŠD

Celoroční družinová hra ve 2. oddělení ŠD

Celý rok jsme hráli družinovou hru o diamanty, které děti získávaly za soutěže, tvoření, kamarádství, pomoc, nápady, sporty aj. řízené i spontánní činnosti. Hra podporovala aktivizaci různých činností a dobré vztahy mezi dětmi. Děti získávaly diamanty, které si lepili, kluci na hrad a holky na princeznu. Nejvíce bodů za celý rok získal Kryštof Motyčka, druhé místo získal Tom Vu Duc Trung a třetí Jonáš Grofik. Velký počet bodů získalo dalších pět dětí. Tyto děti dostaly věcné odměny a všichni, kteří se účastnili hry získali sladkou odměnu.

Hru jsme zakončili Cestou za pokladem okolím Vnorov, kterou nám připravila Katka Hochová, která je u nás na pedagogické praxi. Děti ve skupinkách běžely po vyznačené trase a plnily různé úkoly. Na konci všichni našli sladký poklad.

Dana Nováková, 2.oddělení ŠD