Sešity do předmětů pro školní rok 2021/2022

Sešity do předmětů:1.stupeň2.stupeň ..

Školní výlet 5. třídy – Strážnice

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 se žáci 5. ročníku vydali na cestu do nedaleké Strážnice, kde navštívili místní skanzen. Žádný výlet se neobejde bez pořádné svačiny a ani ten náš nebyl..

Školní výlet žáků 1. a 2. třídy do hvězdárny ve Veselí nad Moravou

Ke konci školního roku patří školní výlety. I žáci 1. a 2. třídy sbalili 23. 6. 2021 své batůžky a vyrazili na hvězdnou výpravu do hvězdárny ve Veselí nad Moravou. Neletěli raketou..

Den s myslivci

V pátek 25. 6. 2021 připravilo Myslivecké sdružení Pomoraví Vnorovy pro žáky naší školy Den s myslivci. V programu bylo zahrnuto slavnostní zahájení, stanoviště s ukázkami paroží..

Plavba po Baťáku - výlet 1. a 2. oddělení ŠD

Dne 16. 6. 2016 se děti z obou oddělení ŠD vydaly ve slunečném počasí na plavbu po Baťáku. Společně jsme nastoupili na loď Noe u mostu. S dobrou náladou a zpěvem jsme připluli do přístaviště..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 Starší články »

best replica watches

www.tagsea.pl replicawatches