Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Adaptace žáků po návratu z distanční výuky – beseda s psychologem pro rodiče

Adaptace žáků po návratu z distanční výuky – beseda s psychologem pro rodiče

Ve čtvrtek 14. října jsme uspořádali pro rodiče našich žáků již tradiční besedu s panem psychologem Mgr. Jaroslavem Mrkvou, vedoucím Pedagogicko-psychologické poradny ve Veselí nad Moravou. Téma letošní besedy se týkalo distanční výuky. V besedě pro rodiče kladl pan psycholog důraz zejména na vhodnou komunikaci s žáky, stanovení a dodržování pravidel a upozornil také některá úskalí distanční výuky. Snažil se rodiče povzbudit k vytvoření důvěry a motivovat je k důslednosti ve výchově dětí. Rodičům našich žáků nabídl také různé způsoby řešení možných problémů v distanční výuce. Tato akce na aktuální téma pro rodiče proběhla ve velmi přátelské atmosféře, setkala se s pozitivním ohlasem rodičů a významně přispěla k plnění Preventivního programu školy v letošním školním roce a další vzájemné spolupráci rodiny a školy.

Mgr. Jarmila Tomanová, školní metodik prevence