XXVll. ročník Běhu zámeckým parkem mládeže

TJ Sokol Veselí nad Moravou ve spolupráci s MěÚ ve Veselí nad Moravou a školami CZŠ Veselí nad Moravou a ZŠ Hutník Veselí nad Moravou uspořádali 26. dubna 2018 XXVll. ročník Běhu zámeckým parkem mládeže. Žáci běželi podle věku na tratích dlouhých od 60 m až po 900 m.  Za účasti pěti základních škol z našeho regionu první místa ve svých kategoriích získali Štěpán Jančík a Štěpánka Kočišová ze druhé třídy, Tereza Nedvědová ze čtvrté A, Josef Kočiš a Natálie Kočišová ze šesté A, Jan Zachar a Viktorie Gazárková z osmé třídy a Filip Břečka z deváté třídy. Druhá místa obsadili Šimon Chudík z první třídy, Tobiáš Janoušek ze třetí třídy, Eva Chudíková z páté třídy a Ema Slaninová z deváté třídy. Na třetím místě skončily Adéla Ivanová ze třetí třídy a Kateřina Ivanová ze sedmé třídy. Štafeta chlapců získala třetí místo a štafeta děvčat zvítězila. V celkovém hodnocení obhájila naše škola druhé místo z předešlého ročníku. Tento výsledek znamená pro naše žáky velký úspěch.

Zapsal M. Fojtík