Výuka finanční gramotnosti

Ve čtvrtek 9. 1. 2020 naši školu navštívila paní Mgr. Katarina Kučerová, lektorka finanční gramotnosti, která žákům 8. a 9. třídy přednesla základní témata finanční gramotnosti. Zabývala se moderními formami placení, penězi a bankovními produkty a otázkou zadlužování. O všech tématech vedla s každou skupinou diskuzi, zjišťovala dosavadní vědomosti a na závěr se žáci zapojili do týmové soutěže, ve které skupinově vyplňovali kvíz. Vítězné týmy byly obdarovány drobným dárkem, ostatní žáci sladkostí. Žáci hodnotili takto strávené dvě hodiny velmi pozitivně, protože se dozvěděli mnoho cenných informací, které se jim mohou v životě hodit.

Zapsala: Mgr. Vladimíra Pavková

panerai replica omega replica watches