Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy Základní škola Vnorovy

Aktuality

Výlet 9. třídy

Náš dvoudenní školní výlet jsme uskutečnili ve dnech 13. -14. června 2018 pod vedením paní učitelky třídní Smieškové a paní učitelky Tomanové. První den jsme se hned ráno vypravili vlakem do Štramberka. Jeskyně Šipka, muzeu s výstavou obrazů Zdeňka Buriana, expozice terarijních zvířat – to všechno se nám ve Štramberku líbilo a samozřejmě jsme si nenechali ujít výhled ze štramberské trúby. Nakoupili jsme domů štramberské uši a odjeli se ubytovat do Frenštátu pod Radhoštěm. V Liščím mlýně jsme se nenudili – volejbal, fotbal, posezení a zpěv u táboráku nám nezkazil ani mírný déšť.

Druhý den byl naším cílem třetí největší hrad naší vlasti – hrad Hukvaldy. Prohlídka i rozhled po kraji stály za to.  Při procházce oborou jsme měli možnost vidět daňky i památník Leoše Janáčka – známou lišku Bystroušku. Unaveni a plni zážitků i dobré pohody, kterou jsme si společně užili, jsme se ve večerních hodinách vrátili domů.

Mgr. Marta Smiešková