Vánoční noc v družině

V posledním týdnu před vánočními svátky se konala ve 2. oddělení ŠD tradiční a velmi oblíbená noc v družině. V 18.30 se sešlo 16 družinářů se spacáky  a dobrou náladou. Po rozbalení ležení a po večeři jsme si zazpívali koledy, ochutnali navzájem cukroví a čekali na Ježíška. A přišel, protože jsme pod stromečkem našli společné dárky pro celou družinu. Potom nám paní knihovnice Helena Hynštová četla z pohádkových knížek a děti jí představily své knížky, se kterými usínají.

Pak se všichni vydali na stezku odvahy. Večer jsme zakončili sledováním pohádky a čtením na dobrou noc.

Ráno jsme posnídali v jídelně a uklidili si věci. Děti si poté užily mimořádnou ranní družinu a hrály si s novými hračkami.

Dana Nováková, Helena Hynštová, 2. odd. ŠD