V družině po Vánocích

Po vánočních svátcích jsme se sešli v družině pouze s dětmi z 2. třídy, třeťáci jsou opět na distančním vzdělávání, tedy i družině. Někteří tvoří z domu podle nápadů, které jim posílám.

My v družině jsme se věnovali tématu Tří králů a zimě. Povídali jsme si o tom, kreslili, stříhali, lepili a naše výrobky zdobí družinu a školu.

Taky proběhla oblíbená akce Týden vánočních dárků, kdy děti nosí ostatním ukázat dárky, které dostaly doma pod stromeček, povídají o nich a pak se spolu s nimi hrají. Často se stává, že je to inspirací pro příští dárky. Letos děti větší dárky nenosily, ale doma vyfotily a představovaly je ostatním podle fotografie.

Každý den chodíme v družině na procházky a vyhlížíme sníh.

Dana Nováková, 2. odd. ŠD