Účast dětí 2. oddělení ŠD

Život v naší obci je spjat i s vodními toky, které jsou nedaleko, a to s řekou Moravou a Baťovým kanálem. Jezdíme tam na výlety, chodíme na vycházky, jsou nám inspirací i v naší tvorbě. Do výtvarné soutěže Povodí Moravy jsme zaslali hned několik výtvorů.

Společné dílo Pod hladinou řeky Moravy vytvořilo 9 dětí: Viktorie Mičolová, Helena Světíková, Vojta Světík, Dominik Ivan, Martin Chudík, Martin Stojaspal, Nikola Neumannová, Barbora Řezáčová, Štěpán Jančík. Další společné dílo s názvem Pirátská plavba na Baťáku vytvořili Rozálie Pavlíčková,VU-HA-MY,Karolína Motyčková, Veronika Kordulová a Toník Kuryviál. Eliška Malůšová namalovala obrázek s názvem Plavu si sem a tam, Filip J. Bobčík vyrobil knihu O Baťově kanálu, Terezka Hánová dílo s názvem Plavba naděje, Klárka Všetulová namalovala obrázek s názvem Baťák od shora až dolů a ušila rybu s názvem Okoun Emil s mláďaty.

Fotografie výtvorů visí na chodbě u družiny a můžete si je prohlédnout v sekci Družina.

Dana Nováková, 2. odd. ŠD