Škola

Rodiče

Žáci

Fotogalerie

Družina

Jídelna

  1. Úvod
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. T-Mobile Olympijský běh

T-Mobile Olympijský běh

Historie Olympijského dne sahá až do roku 1894, kdy byl založen Mezinárodní olympijský výbor. Na počest této události se po celém světě každoročně pořádá Olympijský den, který oslavuje sportovní aktivity všeho druhu. U nás se v rámci Olympijského dne pořádají pod záštitou Českého olympijského výboru běžecké závody pro všechny věkové kategorie už od roku 1987. I v letošním roce byl běh uspořádán pro žáky naší školy a to dne 8. září 2021.

Běhalo se v pěti kategoriích podle věku a fyzické náročnosti.  Vzdálenost 150 m, 300 m, 600 m, 800 m a 1000 m zvládli naši sportovci s velkou ctí i přesto, že v posledním roce situace veškerému sportování moc nepřála. V každé z kategorií se po závodě vyhlásili vítězové, kteří byli odměněni diplomem a medailí. Součástí běhu byl také závod smíšených štafet, který byl hlavně pro diváky velmi atraktivní. V programu bylo také zařazeno gymnastické vystoupení s kužely v podání Karolíny Slavíkové ze 7. třídy.

Výsledky jednotlivých kategorií:

1. A a 1. B

2.a 3.třida

4.a 5.třída

6. a 7.třída

8. a 9.třída

Zapsala Mgr. Veronika Janoušková