Školní ples

V sobotu 18. ledna 2020 proběhl jako už každoročně Ples SRPŠ. Ples jsme zahájili my, žáci 9. třídy, svým předtančením, které s námi nacvičovaly paní Chabičová a paní třídní učitelka Rosochová. Naše zkoušky, které probíhaly už od září, nebyly vůbec jednoduché. Všechny nás to stálo spoustu práce, energie a úsilí. Nebyla to jenom dřina, ale i hodně krásných vzpomínek. Předtančení jsme úspěšně zvládli a byli jsme odměněni velkým potleskem. K tanci a poslechu hrála skupina Vivian band a pro všechny byla připravena bohatá tombola. Všichni jsme si ples užili a děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

za 9. třídu K. Hochová a K. Ivanová