Školní kolo Olympiády v zeměpise

V pondělí 12. listopadu se uskutečnilo v naší škole školní kolo Zeměpisné olympiády. Celkem se školního kola zúčastnilo 27 žáků. V kategorii A určené žákům 6. třídy, získal 3. místo David Herodes, 2. místo obsadila Marika Tomečková, 1. místo získal Juraj Studnička. Žáci 7. třídy soutěžili v kategorii B. Petr Svoboda získal 3. místo, 2. místo patří Lucii Šťastné, 1. místo obsadil Ondřej Chabiča. V kategorii C soutěžili žáci 8. a 9. třídy. Veronika Půčková z 8. třídy získala 3. místo, 2. místo patří Andree Knotkové z 9. třídy a 1. místo získává Lukáš Vítek z 8. třídy. Všem žákům, kteří se zeměpisné olympiády zúčastnili, děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme a přejeme jim v okresním kole hodně štěstí.

Mgr. Jarmila Tomanová