Schůzka se zástupci středních škol

Ve čtvrtek 22. listopadu se v naší škole uskutečnila schůzka se zástupci středních škol pro rodiče a žáky deváté třídy. V úvodu schůzky zástupci středních škol informovali rodiče a žáky deváté třídy o podmínkách přijetí na střední školy pro školní rok 2018/19. Letos nás navštívili zástupci těchto středních škol: Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, Střední průmyslová a umělecká škola Hodonín, Purkyňovo gymnázium Strážnice, Střední škola hotelová Strážnice, Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická Kyjov, Střední škola Gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec a Střední odborné učiliště automobilní Kyjov. Zástupci prezentovaných škol poskytli našim žákům a jejich rodičům odpovědi na otázky, které je zajímaly v oblasti výběru jejich budoucí profesní orientace. Rodiče i žáci 9. třídy byli seznámeni s podmínkami, organizací přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020.

p1100052.jpg     p1100055.jpg

Mgr. Jarmila Tomanová