Přespolní běh v Hodoníně

Dne 26. 9. 2018 se žáci naší školy zúčastnili atletické soutěže Přespolního běhu v Hodoníně. V kategorii mladších žákyň 6. -7. ročníku Natálie Kočišová, Michaela Zubatá, Gabriela Ivanová, Marika Tomečková a Aneta Šáchová vybojovaly 3. místo družstev z celkového počtu 14 škol. Starší žákyně běžely ve složení Kateřina Ivanová, Alžběta Janoušková, Eliška Petruchová z 8. třídy, žákyně 9. třídy Andrea Knotková a Štěpánka Chabičová obhájily taktéž i letos 3. místo v běhu na 1500 m. Chlapci mladší i starší kategorie bojovali se ctí. Alan Žák, žák 9. třídy doběhl na 7. místě v běhu na 3000 m a žák mladší kategorie Josef Kočiš doběhl v celkové pořadí běhu na 2000 m čtvrtý.

Veronika Kuryviálová