Pozvánka do školy, i když pouze virtuální

Vážení rodiče,

kvůli epidemiologické situaci se bohužel neuvidíme u zápisu Vašich dětí k základnímu vzdělávání osobně, a nebudete mít tak možnost prohlídky školy. Připravili jsme proto pro Vás alespoň virtuální prohlídku školy formou prezentace.

Budeme rádi, když naši školu ukážete i Vašim dětem a projdete s nimi, taktéž on-line, Cestu budoucího prvňáčka, kterou pro ně připravily naše paní učitelky. Pokud to situace dovolí, uvidíme se ve začátkem června ve škole na informační schůzce.

Děkujeme za pochopení a věříme, že si prohlídku školy a zejména Cestu budoucího prvňáčka užijete Vy i Vaše děti. Ať se Vám líbí.

Pro otevření prohlídky školy a Cesty budoucího prvňáčka klikněte prosím na modře označený text.

PhDr. Hana Tyllichová, ředitelka školy