Pirátská plavba - výlet 2. oddělení ŠD

Dne 7. 6. 2018 se děti 2. oddělení ŠD vydaly na výlet na Baťův kanál. První část cesty k železnému mostu jsme šli pěšky. Tam jsme se na novém molu nalodili na loď Noe a se zpěvem pluli do přístaviště Vnorovy. Zde už byl pro nás připraven program. Nejdříve si někteří vyrobili pirátské šátky pomocí tématických razítek. Poté jsme se vydali na pirátskou stezku, kde děti plnily úkoly na jednotlivých stanovištích. Nakonec jsme si opekli špekáčky, nakoupili si občerstvení a dárečky a se zpěvem jsme se nalodili.  Obloha se mračila, ale my s úsměvem a zpěvem pluli zpět. S prvními kapkami deště jsme dorazili ke škole. Jak řekly děti: „Výlet byl fakt super“. Totéž si myslíme i my s paní učitelkou Martinou Aujezdskou.

Dana Nováková, 2. odd. ŠD