Olympiáda v anglickém jazyce

Ve čtvrtek 7. 11. 2019 proběhlo na naší škole školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Žáci druhého stupně měřili své síly v konverzačních dovednostech ve dvou kategoriích – v kategorii I. A se střetli žáci šestých a sedmé třídy, v kategorii II. A soupeřili osmáci a deváťáci. V kategorii I. A obsadila 3. místo Marika Tomečková ze 7. třídy, 2. místo si svým výkonem zajistila Tereza Rybková ze 7. třídy a zvítězila Veronika Procházková ze třídy 6. B. Ve starší kategorii II. A obsadila 3. příčku Eliška Petruchová z 9. třídy, 2. místo vybojovala Kateřina Hochová taktéž z 9. třídy a vítězkou této kategorie se stala Lucie Šťastná z 8. třídy.

Všichni žáci byli dobře připraveni, za to jim náleží velká pochvala a uznání. Vítězky obou kategorií budou naši školu reprezentovat v okresním kole Soutěže v cizím jazyce v Hodoníně, která proběhne v průběhu února. Přejeme jim hodně zdaru při přípravě a štěstí při samotné soutěži.

mladzaus-oaj-1.jpg      starzaus-oaj.jpg

Zapsala: Mgr. Vladimíra Pavková