OKRESNÍ FINÁLE McDONALD’S CUPU

16. května 2018 se v Hroznové Lhotě uskutečnilo okresní finále McDonald´s Cupu, do kterého se kvalifikovala družstva ZŠ Červené domky Hodonín, ZŠ Vančurova Hodonín, ZŠ Hutník Veselí nad Moravou, ZŠ Žarošice, ZŠ Vnorovy a domácí Hroznová Lhota. Družstva byla rozlosována do dvou skupin. Naše škola byla ve skupině se ZŠ Hutník Veselí nad Moravou a se ZŠ Hroznová Lhota. První zápas jsme prohráli se ZŠ Hutník 3:0. Ve druhém zápase ve skupině jsme porazili tým Hroznové Lhoty 2:1 a obsadili jsme druhé místo v naší skupině. V dalším zápase jsme podlehli pozdějšímu vítězi celého turnaje ZŠ Červené domky a v zápase o celkové třetí místo jsme opět prohráli se ZŠ Hutník Veselí nad Moravou a skončili na celkovém čtvrtém místě. Na tomto turnaji nás reprezentovali ze čtvrtých tříd Jakub Gregor, Vít Chudík, Dominik Laš, Štěpán Komínek, Ondřej Kočiš, Dalibor Všetula, Dušan Strachota, Jan Záhumenský a Jakub Přibyl a z páté třídy to byli Vít Kuchařík, David Herodes a Kryštof Pavlíček. Za přiznání se k faulu na protihráče, po kterém Dominik Laš vstřelil branku, obdržel jmenovaný hráč cenu fair play.

Zapsal M. Fojtík