McDONALD’S CUP

18. dubna 2018 se v Hroznové Lhotě uskutečnilo okrskové kolo v kopané kategorie A žáků 1. -3. ročníku a kategorie B žáků 4. -5. ročníku. V obou kategoriích se turnaje zúčastnily základní školy z Blatnice pod Sv. Ant., z Velké nad Veličkou, z Hroznové Lhoty a naše ZŠ. Za družstvo žáků 1. -3. ročníku nastoupili Šimon Chudík a Jakub Všetula z první třídy, z druhé třídy Denis Tomeček, Martin Chudík, Štěpán Jančík a Marián Ivan a ze třetí třídy Šimon Bobčík, Vu-Ha-My, Jiří Filip Bobčík, Adéla Ivanová a Tobiáš Janoušek. V prvním zápase jsme porazili tým domácí Hroznové Lhoty 6:1. V druhém zápase jsme podlehli Velké nad Veličkou 1:5. V posledním zápase jsme porazili Blatnici pod Sv. Ant. 5:0 a skončili jsme na výborném druhém místě. V kategorii B žáků 4. a 5. tříd nás reprezentovali ze čtvrtých tříd Jakub Gregor, Vít Chudík, Dominik Laš, Štěpán Komínek, Ondřej Kočiš, Dalibor Všetula, Dušan Strachota, Jan Záhumenský a Jakub Přibyl a z páté třídy to byli Vít Kuchařík, David Herodes a Kryštof Pavlíček. V prvním zápase jsme porazili Hroznovou Lhotu 2:1, ve druhém zápase jsme zvítězili 5:0 nad Blatnicí a výhrou ve třetím zápase s Velkou nad Veličkou 2:1 jsme si pojistili celkové vítězství v okrskovém kole a postup do okresního kola.

Obě družstva předváděla pohledný fotbal a v budoucnu se můžeme těšit na další úspěchy našich sportovců.

Zapsal M. Fojtík