Kiwanis v družině

Ve čtvrtek 12. 4. 2018  děvčata z 2. oddělení ŠD navštívila v rámci projektu Kiwanis nemocnici v Uherském Hradišti. Zde se zúčastnila prohlídky ambulancí dětského oddělení, zkusila si změřit hodnoty jako je tlak, saturace, ultrazvuk ledvin aj. Po prohlídce lůžkového oddělení jsme všichni skončili v prostorách nemocniční školy a školky, kde si děvčata vyrobila drobné předměty na památku.

Akce byla zajímavá a cílem bylo překonání strachu u dětí při pobytu v nemocnici.

Děti z obou oddělení ŠD nadále pokračují v projektu Kiwanis, plní a šijí panenky pro dětské oddělení této nemocnice.

Dana Nováková, 2. oddělení ŠD